

Керамічна плитка Плитка 40x120 FB7R1MCNT1 Suite Indiana Naturalr Roca Indiana з колекції Indiana Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x120 FB7R1MCNT1 Suite Indiana Naturalr Roca Indiana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 4715. |
Плитка 40x120 FB7R1MCNT1 SuiteIndianaNaturalr Roca Indiana з колекції Indiana Roca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x120 FB7R1MCNT1 Сіт Айніанєй Нетєролр Рокєй Айніанєй з колекції Айніанєй Рокєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x120 FB7R1MCNT1 Суіте Індіана Натуралр Рока Індіана з колекції Індіана Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 27.86 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Indiana |
| Колекція | Indiana Roca |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 8.7 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | FB7R1MCNT1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Плитка 40x120 FB7R1MCNT1 Suite Indiana Naturalr Roca Indiana з колекції Indiana Roca