Плитка 40.5x50 A7JN Boost Natural Ash Mosaico Piano Mix Atlas Concorde Boost Natural з колекції Boost Natural Atlas Concorde



Керамічна плитка Плитка 40.5x50 A7JN Boost Natural Ash Mosaico Piano Mix Atlas Concorde Boost Natural з колекції Boost Natural Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40.5x50 A7JN Boost Natural Ash Mosaico Piano Mix Atlas Concorde Boost Natural найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40.5см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка 40.5x50 A7JN BoostNaturalAshMosaicoPianoMix Atlas Concorde Boost Natural з колекції Boost Natural Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40.5x50 A7JN Буст Нетєрел Еш Мозейко Піано Мікс Етлес Канкорд Буст Нетєрел з колекції Буст Нетєрел Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка 40.5x50 A7JN Буст Натурал Аш Мосаіко Піано Мікс Атлас Конкорде Буст Натурал з колекції Буст Натурал Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40.5 × 50 см |
| Вага | 8.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Boost Natural |
| Колекція | Boost Natural Atlas Concorde |
| У палеті м.кв. | 16.632 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.594 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.594м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A7JN |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Плитка 40.5x50 A7JN Boost Natural Ash Mosaico Piano Mix Atlas Concorde Boost Natural з колекції Boost Natural Atlas Concorde