

Керамічна плитка Плитка 39,6x119,2 Privilage Summit Pearl-Privilege-219563 з колекції Privilege Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 39,6x119,2 Privilage Summit Pearl-Privilege-219563 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 39.6см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка 39,6x119,2 Privilage Summit Pearl-Privilege-219563 з колекції Privilege Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 39,6x119,2 Прівілейдж Шумміт Пеарл Прівіледж 219563 з колекції Прівіледж Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка 39,6x119,2 Прівілаге Сумміт Пеарл Прівілеге 219563 з колекції Прівілеге Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 39.6 × 119.2 см |
| Вага | 25.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Privilege |
| Колекція | Privilege Colorker |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,89 |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,89м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 219563 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 39,6x119,2 Privilage Summit Pearl-Privilege-219563 з колекції Privilege Colorker