Плитка 33.8x36.7 A7CS Boost Natural Cobalt Mosaico Rhombus Atlas Concorde Boost Natural з колекції Boost Natural Atlas Concorde



Керамічна плитка Плитка 33.8x36.7 A7CS Boost Natural Cobalt Mosaico Rhombus Atlas Concorde Boost Natural з колекції Boost Natural Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 33.8x36.7 A7CS Boost Natural Cobalt Mosaico Rhombus Atlas Concorde Boost Natural найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.8см і довжина плитки дорівнює 36.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 8201. |
Плитка 33.8x36.7 A7CS Boost Natural Cobalt Mosaico Rhombus Atlas Concorde Boost Natural з колекції Boost Natural Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 33.8x36.7 A7CS Буст Нетєрел Коболт Мозейко Рамбус Етлес Канкорд Буст Нетєрел з колекції Буст Нетєрел Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка 33.8x36.7 A7CS Буст Натурал Собалт Мосаісо Рхомбус Атлас Сонсорде Буст Натурал з колекції Буст Натурал Атлас Сонсорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Сонсорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шеврон |
| Розмір | 33.8 × 36.7 см |
| Вага | 9.92 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Boost Natural |
| Колекція | Boost Natural Atlas Concorde |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.496 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.496м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | A7CS |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка 33.8x36.7 A7CS Boost Natural Cobalt Mosaico Rhombus Atlas Concorde Boost Natural з колекції Boost Natural Atlas Concorde