Плитка 33.5x33.5 D86231 Beige Opera Petra з колекції Petra Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 33.5x33.5 D86231 Beige Opera Petra з колекції Petra Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 33.5x33.5 D86231 Beige Opera Petra найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.5см і довжина плитки дорівнює 33.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 33.5x33.5 D86231 Beige Opera Petra з колекції Petra Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 33.5x33.5 D86231 Бейдж Опарєй Петрєй з колекції Петрєй Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 33.5x33.5 D86231 Беіге Опера Петра з колекції Петра Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 33.5 × 33.5 см |
| Вага | 27.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Petra |
| Колекція | Petra Opera |
| У палеті м.кв. | 75.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.8 |
| Товщина | 7.5 мм |
| Пакувальна норма | 1.8м.кв.(16шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | D86231 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка 33.5x33.5 D86231 Beige Opera Petra з колекції Petra Opera