

Керамічна плитка Плитка 33,3x100 Nuvola Orizzonte Caldo - Nuvola - NU33ORC з колекції Nuvola Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 33,3x100 Nuvola Orizzonte Caldo - Nuvola - NU33ORC найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 33,3x100 Nuvola Orizzonte Caldo - Nuvola - NU33ORC з колекції Nuvola Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 33,3x100 Н'юволєй Оріззант Колдо Н'юволєй NU33ORC з колекції Н'юволєй Ескот", на неправильно прочитаном як "Плитка 33,3x100 Нувола Оріззонте Калдо Нувола NU33ORC з колекції Нувола Аскот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Аскот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 33.3 × 100 см |
| Вага | 21.91 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Nuvola |
| Колекція | Nuvola Ascot |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,332 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Пакувальна норма | 1,332м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | NU33ORC |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 33,3x100 Nuvola Orizzonte Caldo - Nuvola - NU33ORC з колекції Nuvola Ascot