

Керамічна плитка Плитка 32x80.5 125876 Air Naxos Tuscany з колекції Tuscany Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 32x80.5 125876 Air Naxos Tuscany найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 80.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 32x80.5 125876 Air Naxos Tuscany з колекції Tuscany Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 32x80.5 125876 Ейр Нексос Т'юскені з колекції Т'юскені Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка 32x80.5 125876 Аір Наксос Тускані з колекції Тускані Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 32 × 80.5 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Tuscany |
| Колекція | Tuscany Naxos |
| У палеті м.кв. | 51.52 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.288 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.288м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 125876 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 32x80.5 125876 Air Naxos Tuscany з колекції Tuscany Naxos