Плитка 32.5x99.2 DMJ3360R Majestc Bico Rapolano Latte Ret Dom Ceramiche Majestic Evo Bitech з колекції Majestic Evo Bitech Dom Ceramiche
Dom Ceramiche

Керамічна плитка Плитка 32.5x99.2 DMJ3360R Majestc Bico Rapolano Latte Ret Dom Ceramiche Majestic Evo Bitech з колекції Majestic Evo Bitech Dom Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 32.5x99.2 DMJ3360R Majestc Bico Rapolano Latte Ret Dom Ceramiche Majestic Evo Bitech найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.5см і довжина плитки дорівнює 99.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Плитка 32.5x99.2 DMJ3360R Majestc Bico Rapolano Latte Ret Dom Ceramiche Majestic Evo Bitech з колекції Majestic Evo Bitech Dom Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 32.5x99.2 DMJ3360R Мейджестк Біко Рейполейно Летт Рет Дом Сареміч Мейджестік Іво Бітеч з колекції Мейджестік Іво Бітеч Дом Сареміч", на неправильно прочитаном як "Плитка 32.5x99.2 DMJ3360R Маджестс Бісо Раполано Латте Рет Дом Сераміче Маджестіс Ево Бітеч з колекції Маджестіс Ево Бітеч Дом Сераміче". Виробник цієї плитки Dom Ceramiche може бути помилково написаний як Domceramiche, Dom Ceramich, Дом Сареміч, Дом Сераміче і навіть як Вщь Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 32.5 × 99.2 см |
| Вага | 20.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dom Ceramiche |
| Серія | Majestic Evo Bitech |
| Колекція | Majestic Evo Bitech Dom Ceramiche |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.29 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.29м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | DMJ3360R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 32.5x99.2 DMJ3360R Majestc Bico Rapolano Latte Ret Dom Ceramiche Majestic Evo Bitech з колекції Majestic Evo Bitech Dom Ceramiche