Плитка 31x62 SCC002 Beige Cotto Petrus Spaccone з колекції Spaccone Cotto Petrus
Cotto Petrus

Керамічна плитка Плитка 31x62 SCC002 Beige Cotto Petrus Spaccone з колекції Spaccone Cotto Petrus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 31x62 SCC002 Beige Cotto Petrus Spaccone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 62см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 31x62 SCC002 Beige Cotto Petrus Spaccone з колекції Spaccone Cotto Petrus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 31x62 SCC002 Бейдж Котто Петрас Спеккан з колекції Спеккан Котто Петрас", на неправильно прочитаном як "Плитка 31x62 SCC002 Беіге Сотто Петрус Спассоне з колекції Спассоне Сотто Петрус". Виробник цієї плитки Cotto Petrus може бути помилково написаний як Cottopetrus, Котто Петрас, Сотто Петрус і навіть як Сщеещ Зуекгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 31 × 62 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cotto Petrus |
| Серія | Spaccone |
| Колекція | Spaccone Cotto Petrus |
| У палеті м.кв. | 81 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.35 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.35м.кв.(7шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SCC002 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Плитка 31x62 SCC002 Beige Cotto Petrus Spaccone з колекції Spaccone Cotto Petrus