Плитка 31,6*100 Spectrum White Pul. Spectrum Colorker Colorker з колекції Spectrum Colorker Colorker



Керамічна плитка Плитка 31,6*100 Spectrum White Pul. Spectrum Colorker Colorker з колекції Spectrum Colorker Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 31,6*100 Spectrum White Pul. Spectrum Colorker Colorker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 31,6*100 Spectrum White Pul. Spectrum Colorker Colorker з колекції Spectrum Colorker Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 31,6*100 Спектрам Віт П'юл. Спектрам Колоркар Колоркар з колекції Спектрам Колоркар Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка 31,6*100 Спеструм Вхіте Пул. Спеструм Колоркер Колоркер з колекції Спеструм Колоркер Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 100 см |
| Вага | 18.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Колекція | Spectrum Colorker Colorker |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | PEI IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | Ні |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(240,6,94) HEX: #e1e1f0 RGB: 225, 225, 240 | RAL Design: 290 90 05 Violet White (Фіолетово-Білий)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 2708 2708 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 31,6*100 Spectrum White Pul. Spectrum Colorker Colorker з колекції Spectrum Colorker Colorker