

Керамічна плитка Плитка 31,5x45 Ivory Muretto3 Dr - Gaja - MX00 з колекції Gaja Refin виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 31,5x45 Ivory Muretto3 Dr - Gaja - MX00 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.5см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 31,5x45 Ivory Muretto3 Dr - Gaja - MX00 з колекції Gaja Refin може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 31,5x45 Айворі Muretto3 Др Геджєй MX00 з колекції Геджєй Рефін", на неправильно прочитаном як "Плитка 31,5x45 Іворі Muretto3 Др Гаджа MX00 з колекції Гаджа Рефін". Виробник цієї плитки Refin може бути помилково написаний як Refin, Рефін, Рефін і навіть як Куашт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 31.5 × 45 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Refin |
| Серія | Gaja |
| Колекція | Gaja Refin |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,8505 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,8505м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | MX00 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Плитка 31,5x45 Ivory Muretto3 Dr - Gaja - MX00 з колекції Gaja Refin