

Керамічна плитка Плитка 31,5*100 Patina Blanco Patina Grespania Grespania з колекції Patina Grespania Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 31,5*100 Patina Blanco Patina Grespania Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 31,5*100 Patina Blanco Patina Grespania Grespania з колекції Patina Grespania Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 31,5*100 Петінєй Бленко Петінєй Греспенія Греспенія з колекції Петінєй Греспенія Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 31,5*100 Патіна Бланко Патіна Греспаніа Греспаніа з колекції Патіна Греспаніа Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 100 см |
| Вага | 15.476 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Колекція | Patina Grespania Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 8,7 мм |
| Варіабельність | V0 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | Ні |
| Пофарбований черепок | Ні |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 31,5*100 Patina Blanco Patina Grespania Grespania з колекції Patina Grespania Grespania