Плитка 30x60 Bernina Anthracite - Bernina - 2394 RT2M 0 з колекції Bernina Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Плитка 30x60 Bernina Anthracite - Bernina - 2394 RT2M 0 з колекції Bernina Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 Bernina Anthracite - Bernina - 2394 RT2M 0 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 59.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка 30x60 Bernina Anthracite - Bernina - 2394 RT2M 0 з колекції Bernina Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Барнінєй Ензресіт Барнінєй 2394 RT2M 0 з колекції Барнінєй Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Берніна Антхракіте Берніна 2394 RT2M 0 з колекції Берніна Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29.7 × 59.7 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | Bernina |
| Колекція | Bernina Villeroy Boch |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2394 RT2M 0 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 30x60 Bernina Anthracite - Bernina - 2394 RT2M 0 з колекції Bernina Villeroy Boch