

Керамічна плитка Плитка 30x60 Awd Muretto Clay - Artwood - AWD226K з колекції Artwood NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 Awd Muretto Clay - Artwood - AWD226K найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7008 Сіре хакі Pantone 7497. |
Плитка 30x60 Awd Muretto Clay - Artwood - AWD226K з колекції Artwood NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Ед Мєретто Клей Артууд AWD226K з колекції Артууд Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Авд Муретто Клаі Артвуд AWD226K з колекції Артвуд Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 14.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Artwood |
| Колекція | Artwood NovaBell |
| У палеті м.кв. | 29,16 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,73 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,73м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | AWD226K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 30x60 Awd Muretto Clay - Artwood - AWD226K з колекції Artwood NovaBell