Плитка 30x60 Antislip R10 Gigacer DSG Inclusioni Classico з колекції Inclusioni Classico Gigacer DSG
Gigacer DSG

Керамічна плитка Плитка 30x60 Antislip R10 Gigacer DSG Inclusioni Classico з колекції Inclusioni Classico Gigacer DSG виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 Antislip R10 Gigacer DSG Inclusioni Classico найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 30x60 Antislip R10 Gigacer DSG Inclusioni Classico з колекції Inclusioni Classico Gigacer DSG може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Ентісліп R10 Гігейсар Дсг Інклажіоні Клесшіко з колекції Інклажіоні Клесшіко Гігейсар Дсг", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Антісліп R10 Гігасер Дсг Інклусіоні Классісо з колекції Інклусіоні Классісо Гігасер Дсг". Виробник цієї плитки Gigacer DSG може бути помилково написаний як Gigacerdsg, Гігейсар Дсг, Гігасер Дсг і навіть як Пшпфсук ВІП, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 20.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Gigacer DSG |
| Серія | Inclusioni Classico |
| Колекція | Inclusioni Classico Gigacer DSG |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 30x60 Antislip R10 Gigacer DSG Inclusioni Classico з колекції Inclusioni Classico Gigacer DSG