

Керамічна плитка Плитка 30x60 303855 Unicolor Bianco Lux Rettificato Dado Unicolor з колекції Unicolor Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 303855 Unicolor Bianco Lux Rettificato Dado Unicolor найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 30x60 303855 Unicolor Bianco Lux Rettificato Dado Unicolor з колекції Unicolor Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 303855 Юніколор Біанко Л'юкс Реттіфікейто Дейдо Юніколор з колекції Юніколор Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 303855 Уніколор Біанко Лукс Реттіфікато Дадо Уніколор з колекції Уніколор Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 26.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Unicolor |
| Колекція | Unicolor Dado |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.8 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.8м.кв.(10шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 30x60 303855 Unicolor Bianco Lux Rettificato Dado Unicolor з колекції Unicolor Dado