

Керамічна плитка Плитка 30x30 V. Rak Rik Nro R - Vulcanika - EF8C з колекції Vulcanika Provenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x30 V. Rak Rik Nro R - Vulcanika - EF8C найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 30x30 V. Rak Rik Nro R - Vulcanika - EF8C з колекції Vulcanika Provenza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x30 В. Рек Рік Нро Р В'юлкенікєй EF8C з колекції В'юлкенікєй Провензєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x30 В. Рак Рік Нро Р Вулканіка EF8C з колекції Вулканіка Провенза". Виробник цієї плитки Provenza може бути помилково написаний як Provenza, Provenz, Провензєй, Провенза і навіть як Зкщмутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 23.61 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Provenza |
| Серія | Vulcanika |
| Колекція | Vulcanika Provenza |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (12 шт) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EF8C |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(180,25,24) HEX: #2e3d3d RGB: 46, 61, 61 | RAL Design: 200 20 05 Concealed Green (Захисний Зелений)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 30x30 V. Rak Rik Nro R - Vulcanika - EF8C з колекції Vulcanika Provenza