Плитка 30x30 3NY7 Sunset Dec Edimax Astor More з колекції More EdimaxAstor
EdimaxAstor

Керамічна плитка Плитка 30x30 3NY7 Sunset Dec Edimax Astor More з колекції More EdimaxAstor виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x30 3NY7 Sunset Dec Edimax Astor More найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка 30x30 3NY7 SunsetDec EdimaxAstor More з колекції More EdimaxAstor може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x30 3NY7 Шунсет Дек Ідімекс Естор Мор з колекції Мор Ідімекс Естор", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x30 3NY7 Сунсет Дес Едімакс Астор Море з колекції Море Едімакс Астор". Виробник цієї плитки EdimaxAstor може бути помилково написаний як EdimaxAstor, Ідімексестор, Едімаксастор і навіть як УвшьфчФіещк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 22.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EdimaxAstor |
| Серія | More |
| Колекція | More EdimaxAstor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.08м.кв.(12шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 3NY7 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
























4 reviews for Плитка 30x30 3NY7 Sunset Dec Edimax Astor More з колекції More EdimaxAstor