
Керамічна плитка Плитка 30x180 Awd Malt Rett20 Mm - Artwood - AWD318R з колекції Artwood NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x180 Awd Malt Rett20 Mm - Artwood - AWD318R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 180см. |
Плитка 30x180 Awd Malt Rett20 Mm - Artwood - AWD318R з колекції Artwood NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x180 Ед Молт Rett20 Мм Артууд AWD318R з колекції Артууд Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x180 Авд Малт Rett20 Мм Артвуд AWD318R з колекції Артвуд Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 180 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Artwood |
| Колекція | Artwood NovaBell |
| У палеті м.кв. | 23,76 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,54м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | AWD318R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 30x180 Awd Malt Rett20 Mm - Artwood - AWD318R з колекції Artwood NovaBell