

Керамічна плитка Плитка 30x120 Lyon Relieve20 Mm Taupe-Lyon-59LY29M з колекції Lyon Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x120 Lyon Relieve20 Mm Taupe-Lyon-59LY29M найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плитка 30x120 Lyon Relieve20 Mm Taupe-Lyon-59LY29M з колекції Lyon Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x120 Льон Relieve20 Мм Топ Льон 59LY29M з колекції Льон Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x120 Люон Relieve20 Мм Таупе Люон 59LY29M з колекції Люон Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 33.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Lyon |
| Колекція | Lyon Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 59LY29M |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R12 |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 30x120 Lyon Relieve20 Mm Taupe-Lyon-59LY29M з колекції Lyon Grespania