

Керамічна плитка Плитка 30x120 Frg Str Metal Mix Bronzo Rett - Forge - FRG611R з колекції Forge NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x120 Frg Str Metal Mix Bronzo Rett - Forge - FRG611R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Плитка 30x120 Frg Str Metal Mix Bronzo Rett - Forge - FRG611R з колекції Forge NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x120 Фрг Стр Метел Мікс Бранзо Ретт Фордж FRG611R з колекції Фордж Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x120 Фрг Стр Метал Мікс Бронзо Ретт Форге FRG611R з колекції Форге Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Forge |
| Колекція | Forge NovaBell |
| У палеті м.кв. | 25,92 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | FRG611R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 30x120 Frg Str Metal Mix Bronzo Rett - Forge - FRG611R з колекції Forge NovaBell