Плитка 30,8x61,5 Top Stone Anthracite Nat - Top Stone з колекції Top Stone EnergieKer
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка 30,8x61,5 Top Stone Anthracite Nat - Top Stone з колекції Top Stone EnergieKer виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30,8x61,5 Top Stone Anthracite Nat - Top Stone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.8см і довжина плитки дорівнює 61.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плитка 30,8x61,5 Top Stone Anthracite Nat - Top Stone з колекції Top Stone EnergieKer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30,8x61,5 Топ Стан Ензресіт Нет Топ Стан з колекції Топ Стан Інарга'є Кар", на неправильно прочитаном як "Плитка 30,8x61,5 Топ Стоне Антхракіте Нат Топ Стоне з колекції Топ Стоне Енергіе Кер". Виробник цієї плитки EnergieKer може бути помилково написаний як EnergieKer, Інарга'єкар, Енергіекер і навіть як УтукпшуЛук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30.8 × 61.5 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EnergieKer |
| Серія | Top Stone |
| Колекція | Top Stone EnergieKer |
| У палеті м.кв. | 52,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,32 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,32м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 30,8x61,5 Top Stone Anthracite Nat - Top Stone з колекції Top Stone EnergieKer