

Керамічна плитка Плитка 30,5x60,5 Royalstone Gold Nat - Royal Stone - 122008 з колекції Royal Stone La Fabbrica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30,5x60,5 Royalstone Gold Nat - Royal Stone - 122008 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 60.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка 30,5x60,5 Royalstone Gold Nat - Royal Stone - 122008 з колекції Royal Stone La Fabbrica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30,5x60,5 Ройолстан Гоулд Нет Ройел Стан 122008 з колекції Ройел Стан Лєй Феббрікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 30,5x60,5 Роюалстоне Голд Нат Роюал Стоне 122008 з колекції Роюал Стоне Ла Фаббріса". Виробник цієї плитки La Fabbrica може бути помилково написаний як Lafabbrica, La Fabbric, Лєй Феббрікєй, Ла Фаббріса і навіть як Дф Афиикшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30.5 × 60.5 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica |
| Серія | Royal Stone |
| Колекція | Royal Stone La Fabbrica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,48 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,48м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 122008 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 30,5x60,5 Royalstone Gold Nat - Royal Stone - 122008 з колекції Royal Stone La Fabbrica