

Керамічна плитка Плитка 30,4x61 Pierre Bleue Fonc?r,0 - Pierre Bleue - L9P4 з колекції Pierre Bleue Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30,4x61 Pierre Bleue Fonc?r,0 - Pierre Bleue - L9P4 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.4см і довжина плитки дорівнює 61см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 30,4x61 Pierre Bleue Fonc?r,0 - Pierre Bleue - L9P4 з колекції Pierre Bleue Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30,4x61 Пірр Блу Фанк?р,0 Пірр Блу L9P4 з колекції Пірр Блу Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 30,4x61 Піерре Блеуе Фонс?р,0 Піерре Блеуе L9P4 з колекції Піерре Блеуе Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30.4 × 61 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | Pierre Bleue |
| Колекція | Pierre Bleue Tuscania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,3 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,3м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | L9P4 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 30,4x61 Pierre Bleue Fonc?r,0 - Pierre Bleue - L9P4 з колекції Pierre Bleue Tuscania