

Керамічна плитка Плитка 29,4*29,4 Narciso Decoro Gemma Perla Lapp Matt Ret Narciso Viva з колекції Narciso Viva виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 29,4*29,4 Narciso Decoro Gemma Perla Lapp Matt Ret Narciso Viva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 29,4*29,4 Narciso Decoro Gemma Perla Lapp Matt Ret Narciso Viva з колекції Narciso Viva може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 29,4*29,4 Нарсізо Декоро Джеммєй Парлєй Лепп Метт Рет Нарсізо Вівєй з колекції Нарсізо Вівєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 29,4*29,4 Наркісо Декоро Гемма Перла Лапп Матт Рет Наркісо Віва з колекції Наркісо Віва". Виробник цієї плитки Viva може бути помилково написаний як Viva, Viv, Вівєй, Віва і навіть як Мшмф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 23.148 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Viva |
| Колекція | Narciso Viva |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | PEI V |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 29,4*29,4 Narciso Decoro Gemma Perla Lapp Matt Ret Narciso Viva з колекції Narciso Viva