Плитка 26.3x47.5 FUJI MARFIL Mijares Fuji з колекції Fuji Mijares
Mijares

Керамічна плитка Плитка 26.3x47.5 FUJI MARFIL Mijares Fuji з колекції Fuji Mijares виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 26.3x47.5 FUJI MARFIL Mijares Fuji найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26.3см і довжина плитки дорівнює 47.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 26.3x47.5 FUJI MARFIL Mijares Fuji з колекції Fuji Mijares може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 26.3x47.5 Ф'юджі Марфіл Міджарс Ф'юджі з колекції Ф'юджі Міджарс", на неправильно прочитаном як "Плитка 26.3x47.5 Фуджі Марфіл Міджарес Фуджі з колекції Фуджі Міджарес". Виробник цієї плитки Mijares може бути помилково написаний як Mijares, Міджарс, Міджарес і навіть як Ьшофкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 26.3 × 47.5 см |
| Вага | 20.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mijares |
| Серія | Fuji |
| Колекція | Fuji Mijares |
| У палеті м.кв. | 72 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(8шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(40,18,100) HEX: #fff0d1 RGB: 255, 240, 209 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 26.3x47.5 FUJI MARFIL Mijares Fuji з колекції Fuji Mijares