Плитка 25x76 Outfit Ice Decoro Jaquard - Outfit - M12K з колекції Outfit Marazzi
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка 25x76 Outfit Ice Decoro Jaquard - Outfit - M12K з колекції Outfit Marazzi виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x76 Outfit Ice Decoro Jaquard - Outfit - M12K найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 76см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 8201. |
Плитка 25x76 Outfit Ice Decoro Jaquard - Outfit - M12K з колекції Outfit Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x76 Оатфіт Айс Декоро Джеквард Оатфіт M12K з колекції Оатфіт Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x76 Оутфіт Іке Декоро Джакьуард Оутфіт M12K з колекції Оутфіт Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 76 см |
| Вага | 18.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Outfit |
| Колекція | Outfit Marazzi |
| У палеті м.кв. | 61,56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,14 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1,14м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M12K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 25x76 Outfit Ice Decoro Jaquard - Outfit - M12K з колекції Outfit Marazzi