Плитка 25x50 Y26571001 Urban wall relief mid grey mat Steuler Urban Wall з колекції Urban Wall Steuler
Steuler

Керамічна плитка Плитка 25x50 Y26571001 Urban wall relief mid grey mat Steuler Urban Wall з колекції Urban Wall Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x50 Y26571001 Urban wall relief mid grey mat Steuler Urban Wall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка 25x50 Y26571001 Urban wall relief mid grey mat Steuler Urban Wall з колекції Urban Wall Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x50 Y26571001 Ербен ол рела'єф мід грей мет Стулар Ербен Ол з колекції Ербен Ол Стулар", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x50 Y26571001 Урбан валл реліеф мід греі мат Стеулер Урбан Валл з колекції Урбан Валл Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 50 см |
| Вага | 11.01 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Urban Wall |
| Колекція | Urban Wall Steuler |
| У палеті м.кв. | 54 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.75 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.75м.кв.(6шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Y26571001 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 25x50 Y26571001 Urban wall relief mid grey mat Steuler Urban Wall з колекції Urban Wall Steuler