

Керамічна плитка Плитка 25x50 216218 Club Wall Ivory Newker Club з колекції Club Newker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x50 216218 Club Wall Ivory Newker Club найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 25x50 216218 Club Wall Ivory Newker Club з колекції Club Newker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x50 216218 Кла Ол Айворі Н'юкар Кла з колекції Кла Н'юкар", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x50 216218 Клуб Валл Іворі Невкер Клуб з колекції Клуб Невкер". Виробник цієї плитки Newker може бути помилково написаний як Newker, Н'юкар, Невкер і навіть як Туцлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 50 см |
| Вага | 26.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Newker |
| Серія | Club |
| Колекція | Club Newker |
| У палеті м.кв. | 96 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 7.4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2м.кв.(16шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 216218 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 25x50 216218 Club Wall Ivory Newker Club з колекції Club Newker