Плитка 25x25 Cotto Nature Siena Antislip-Cotto Nature з колекції Cotto Nature Natucer
Natucer

Керамічна плитка Плитка 25x25 Cotto Nature Siena Antislip-Cotto Nature з колекції Cotto Nature Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x25 Cotto Nature Siena Antislip-Cotto Nature найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4725. |
Плитка 25x25 Cotto Nature Siena Antislip-Cotto Nature з колекції Cotto Nature Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x25 Котто Нечєр Са'єнєй Ентісліп Котто Нечєр з колекції Котто Нечєр Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x25 Котто Натуре Сіена Антісліп Котто Натуре з колекції Котто Натуре Натукер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натукер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 21.06 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | Cotto Nature |
| Колекція | Cotto Nature Natucer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (16 шт) |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Плитка 25x25 Cotto Nature Siena Antislip-Cotto Nature з колекції Cotto Nature Natucer