

Керамічна плитка Плитка 25x150 Heart R. - Giant - MJ60 з колекції Giant Refin виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x150 Heart R. - Giant - MJ60 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Плитка 25x150 Heart R. - Giant - MJ60 з колекції Giant Refin може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x150 Хеарт Р. Гайянт MJ60 з колекції Гайянт Рефін", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x150 Хеарт Р. Гіант MJ60 з колекції Гіант Рефін". Виробник цієї плитки Refin може бути помилково написаний як Refin, Рефін, Рефін і навіть як Куашт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 150 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Refin |
| Серія | Giant |
| Колекція | Giant Refin |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,125 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,125м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MJ60 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 25x150 Heart R. - Giant - MJ60 з колекції Giant Refin