Плитка 24x27,7 Esagona Fabric Classic - Riabita Il Cotto - 1047248 з колекції Riabita Il Cotto Cir
Cir

Керамічна плитка Плитка 24x27,7 Esagona Fabric Classic - Riabita Il Cotto - 1047248 з колекції Riabita Il Cotto Cir виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 24x27,7 Esagona Fabric Classic - Riabita Il Cotto - 1047248 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24см і довжина плитки дорівнює 27.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка 24x27,7 Esagona Fabric Classic - Riabita Il Cotto - 1047248 з колекції Riabita Il Cotto Cir може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 24x27,7 Ізейгонєй Фебрік Клесшік Ріабітєй Іл Котто 1047248 з колекції Ріабітєй Іл Котто Сєр", на неправильно прочитаном як "Плитка 24x27,7 Есагона Фабріс Классіс Ріабіта Іл Котто 1047248 з колекції Ріабіта Іл Котто Кір". Виробник цієї плитки Cir може бути помилково написаний як Cir, Сєр, Кір і навіть як Сшк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 24 × 27.7 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cir |
| Серія | Riabita Il Cotto |
| Колекція | Riabita Il Cotto Cir |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,97 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0,97м.кв. (20 шт) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 1047248 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 24x27,7 Esagona Fabric Classic - Riabita Il Cotto - 1047248 з колекції Riabita Il Cotto Cir