

Керамічна плитка Плитка 24x151 31601 VERBIER CIGAR AS//C/R Peronda Verbier з колекції Verbier Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 24x151 31601 VERBIER CIGAR AS//C/R Peronda Verbier найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24см і довжина плитки дорівнює 151см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7504. |
Плитка 24x151 31601 VERBIER CIGAR AS//C/R Peronda Verbier з колекції Verbier Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 24x151 31601 Варбір Сігар Ес//к/р Паранєй Варбір з колекції Варбір Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 24x151 31601 Вербіер Кігар Ас//с/р Перонда Вербіер з колекції Вербіер Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 24 × 151 см |
| Вага | 24.27 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Verbier |
| Колекція | Verbier Peronda |
| У палеті м.кв. | 52.32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.09 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.09м.кв.(3шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 31601 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 24x151 31601 VERBIER CIGAR AS//C/R Peronda Verbier з колекції Verbier Peronda