

Керамічна плитка Плитка 22x25 Gaudi Lux Rose Hex 25-Gaudi Lux з колекції Gaudi Lux Codicer 95 виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 22x25 Gaudi Lux Rose Hex 25-Gaudi Lux найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка 22x25 Gaudi Lux Rose Hex 25-Gaudi Lux з колекції Gaudi Lux Codicer 95 може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 22x25 Годі Л'юкс Роз Хекс 25 Годі Л'юкс з колекції Годі Л'юкс Кодісар 95", на неправильно прочитаном як "Плитка 22x25 Гауді Лукс Росе Хекс 25 Гауді Лукс з колекції Гауді Лукс Кодікер 95". Виробник цієї плитки Codicer 95 може бути помилково написаний як Codicer95, Кодісар 95, Кодікер 95 і навіть як Сщвшсук 95, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 22 × 25 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Codicer 95 |
| Серія | Gaudi Lux |
| Колекція | Gaudi Lux Codicer 95 |
| У палеті м.кв. | 54,08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,04 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1,04м.кв. (25 шт) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(0,14,82) HEX: #d1b4b4 RGB: 209, 180, 180 | RAL Design: 020 80 10 Quartz Rose (Рожевий Кварц)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 523 523 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 22x25 Gaudi Lux Rose Hex 25-Gaudi Lux з колекції Gaudi Lux Codicer 95