
Керамічна плитка Плитка 22,5x45,4 Vie. Quarzite - Vie della Pietra - F875 з колекції Vie della Pietra Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 22,5x45,4 Vie. Quarzite - Vie della Pietra - F875 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 45.4см. |
Плитка 22,5x45,4 Vie. Quarzite - Vie della Pietra - F875 з колекції Vie della Pietra Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 22,5x45,4 Ва'є. Кварзіт Ва'є делєй Па'єтрєй F875 з колекції Ва'є делєй Па'єтрєй Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 22,5x45,4 Віе. Кьуарзіте Віе делла Піетра F875 з колекції Віе делла Піетра Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 22.5 × 45.4 см |
| Вага | 22.47 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Vie della Pietra |
| Колекція | Vie della Pietra Marca Corona |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,51 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,51м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | F875 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Плитка 22,5x45,4 Vie. Quarzite - Vie della Pietra - F875 з колекції Vie della Pietra Marca Corona