
Керамічна плитка Плитка 22,5x22,5 Vie. Quarzite - Vie della Pietra - F867 з колекції Vie della Pietra Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 22,5x22,5 Vie. Quarzite - Vie della Pietra - F867 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 22.5см. |
Плитка 22,5x22,5 Vie. Quarzite - Vie della Pietra - F867 з колекції Vie della Pietra Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 22,5x22,5 Ва'є. Кварзіт Ва'є делєй Па'єтрєй F867 з колекції Ва'є делєй Па'єтрєй Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 22,5x22,5 Віе. Кьуарзіте Віе делла Піетра F867 з колекції Віе делла Піетра Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 22.5 × 22.5 см |
| Вага | 20.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Vie della Pietra |
| Колекція | Vie della Pietra Marca Corona |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,013 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,013м.кв. (20 шт) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | F867 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 22,5x22,5 Vie. Quarzite - Vie della Pietra - F867 з колекції Vie della Pietra Marca Corona