

Керамічна плитка Плитка 22.5x22.5 Jarana 05 Bestile Jarana з колекції Jarana Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 22.5x22.5 Jarana 05 Bestile Jarana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 22.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 22.5x22.5 Jarana 05 Bestile Jarana з колекції Jarana Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 22.5x22.5 Джаренєй 05 Бестіл Джаренєй з колекції Джаренєй Бестіл", на неправильно прочитаном як "Плитка 22.5x22.5 Джарана 05 Бестіле Джарана з колекції Джарана Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 22.5 × 22.5 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Jarana |
| Колекція | Jarana Bestile |
| У палеті м.кв. | 64 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(20шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Jarana |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(48,38,76) HEX: #c2b378 RGB: 194, 179, 120 | RAL Design: 095 70 30 Chicory Green (Зелений Салатний Цикорій)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,30,59) HEX: #966969 RGB: 150, 105, 105 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5205 5205 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 22.5x22.5 Jarana 05 Bestile Jarana з колекції Jarana Bestile