

Керамічна плитка Плитка 22,3x22,3 Magic Aqua-Agatha 21 Magic-15-826-498-1743 з колекції Agatha 21 Magic Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 22,3x22,3 Magic Aqua-Agatha 21 Magic-15-826-498-1743 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 277. |
Плитка 22,3x22,3 Magic Aqua-Agatha 21 Magic-15-826-498-1743 з колекції Agatha 21 Magic Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 22,3x22,3 Мегік Еквєй Егазє 21 Мегік 15 826 498 1743 з колекції Егазє 21 Мегік Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 22,3x22,3 Магіс Акьуа Агатха 21 Магіс 15 826 498 1743 з колекції Агатха 21 Магіс Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Agatha 21 Magic |
| Колекція | Agatha 21 Magic Pamesa |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (20 шт) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 15-826-498-1743 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 22,3x22,3 Magic Aqua-Agatha 21 Magic-15-826-498-1743 з колекції Agatha 21 Magic Pamesa