Плитка 22.3x22.3 25889 ARUBA ARABIS/22,3 Harmony Aruba з колекції Aruba Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка 22.3x22.3 25889 ARUBA ARABIS/22,3 Harmony Aruba з колекції Aruba Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 22.3x22.3 25889 ARUBA ARABIS/22,3 Harmony Aruba найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 22.3x22.3 25889 ARUBA ARABIS/22,3 Harmony Aruba з колекції Aruba Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 22.3x22.3 25889 Арабєй Аребіс/22,3 Хармані Арабєй з колекції Арабєй Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка 22.3x22.3 25889 Аруба Арабіс/22,3 Хармоні Аруба з колекції Аруба Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Aruba |
| Колекція | Aruba Harmony |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.99 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.99м.кв.(20шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 25889 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 22.3x22.3 25889 ARUBA ARABIS/22,3 Harmony Aruba з колекції Aruba Harmony