Плитка 21.49x123.9 TS1780 Woodland PaViClic Wood з колекції Wood PaViClic
PaViClic

Керамічна плитка Плитка 21.49x123.9 TS1780 Woodland PaViClic Wood з колекції Wood PaViClic виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 21.49x123.9 TS1780 Woodland PaViClic Wood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21.49см і довжина плитки дорівнює 123.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка 21.49x123.9 TS1780 Woodland PaViClic Wood з колекції Wood PaViClic може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 21.49x123.9 TS1780 Вудленд Пєй Ві Клік Вуд з колекції Вуд Пєй Ві Клік", на неправильно прочитаном як "Плитка 21.49x123.9 TS1780 Вудланд Па Ві Кліс Вуд з колекції Вуд Па Ві Кліс". Виробник цієї плитки PaViClic може бути помилково написаний як PaViClic, Певіклік, Павікліс і навіть як ЗфМшСдшс, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 21.49 × 123.9 см |
| Вага | 15.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | PaViClic |
| Серія | Wood |
| Колекція | Wood PaViClic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.86 |
| Товщина | 5 мм |
| Пакувальна норма | 1.86м.кв.(7шт) |
| Призначення | Підлога |
| Артикул виробника | TS1780 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Плитка 21.49x123.9 TS1780 Woodland PaViClic Wood з колекції Wood PaViClic