

Керамічна плитка Плитка 20x60 AFOE Sh.IuliaRt Caesar Shapes of Italy з колекції Shapes of Italy Caesar виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x60 AFOE Sh.IuliaRt Caesar Shapes of Italy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка 20x60 AFOE Sh.IuliaRt Caesar Shapes of Italy з колекції Shapes of Italy Caesar може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x60 Ефоі Ш.іулія Рт Кіезар Шєпс оф Ітолі з колекції Шєпс оф Ітолі Кіезар", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x60 Афое Ш.іуліа Рт Каесар Шапес оф Італі з колекції Шапес оф Італі Каесар". Виробник цієї плитки Caesar може бути помилково написаний як Caesar, Кіезар, Каесар і навіть як Сфуіфк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 16.59 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Caesar |
| Серія | Shapes of Italy |
| Колекція | Shapes of Italy Caesar |
| У палеті м.кв. | 40.32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.84 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.84м.кв.(7шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | AFOE |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 20x60 AFOE Sh.IuliaRt Caesar Shapes of Italy з колекції Shapes of Italy Caesar