

Керамічна плитка Плитка 20x60 2060 Mur. Grey/Silver Ret - Ecoproject - PF00013056 з колекції Ecoproject Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x60 2060 Mur. Grey/Silver Ret - Ecoproject - PF00013056 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка 20x60 2060 Mur. Grey/Silver Ret - Ecoproject - PF00013056 з колекції Ecoproject Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x60 2060 Мєр. Грей/шілвар Рет Ікопроджект PF00013056 з колекції Ікопроджект Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x60 2060 Мур. Греі/сілвер Рет Екопроджест PF00013056 з колекції Екопроджест Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 18.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Ecoproject |
| Колекція | Ecoproject Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (9 шт) |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF00013056 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 20x60 2060 Mur. Grey/Silver Ret - Ecoproject - PF00013056 з колекції Ecoproject Sintesi