Плитка 20x40 31065 PIQUE WAFFLE SAND/ Harmony Pique by Estudi{H}ac з колекції Pique by Estudi{H}ac Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка 20x40 31065 PIQUE WAFFLE SAND/ Harmony Pique by Estudi{H}ac з колекції Pique by Estudi{H}ac Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x40 31065 PIQUE WAFFLE SAND/ Harmony Pique by Estudi{H}ac найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 20x40 31065 PIQUE WAFFLE SAND/ Harmony Pique by Estudi{H}ac з колекції Pique by Estudi{H}ac Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x40 31065 Пік Оффл Сенд/ Хармані Пік бай Істаді{}ек з колекції Пік бай Істаді{}ек Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x40 31065 Пікьуе Ваффле Санд/ Хармоні Пікьуе бі Естуді{х}ас з колекції Пікьуе бі Естуді{х}ас Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 40 см |
| Вага | 17.16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Pique by Estudi{H}ac |
| Колекція | Pique by Estudi{H}ac Harmony |
| У палеті м.кв. | 53.76 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 10.3 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.96м.кв.(12шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 31065 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x40 31065 PIQUE WAFFLE SAND/ Harmony Pique by Estudi{H}ac з колекції Pique by Estudi{H}ac Harmony