Плитка 20x23 Paths – Eucalyptus/Charcoal Marrakech Design Charlotte von der Lancken з колекції Charlotte von der Lancken Marrakech Design
Marrakech Design
Керамічна плитка Плитка 20x23 Paths – Eucalyptus/Charcoal Marrakech Design Charlotte von der Lancken з колекції Charlotte von der Lancken Marrakech Design виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x23 Paths – Eucalyptus/Charcoal Marrakech Design Charlotte von der Lancken найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 23см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 629. |
Плитка 20x23 Paths – Eucalyptus/Charcoal Marrakech Design Charlotte von der Lancken з колекції Charlotte von der Lancken Marrakech Design може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x23 Пазс – Юколйптас/чаркоул Маррейкеч Дежігн Чарлотт вон дар Ленкен з колекції Чарлотт вон дар Ленкен Маррейкеч Дежігн", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x23 Патхс – Еукалюптус/чаркоал Марракеч Десігн Чарлотте вон дер Ланскен з колекції Чарлотте вон дер Ланскен Марракеч Десігн". Виробник цієї плитки Marrakech Design може бути помилково написаний як Marrakechdesign, Маррейкеч Дежігн, Марракеч Десігн і навіть як Ьфккфлуср Вуішпт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 20 × 23 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Країна | Марокко |
| Бренд | Marrakech Design |
| Серія | Charlotte von der Lancken |
| Колекція | Charlotte von der Lancken Marrakech Design |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.55 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 0.55м.кв.(16шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(150,15,76) HEX: #a5c2b3 RGB: 165, 194, 179 | RAL Design: 160 80 15 Sun Yellow (Сонячно-Зелений)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 629 629 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Плитка 20x23 Paths – Eucalyptus/Charcoal Marrakech Design Charlotte von der Lancken з колекції Charlotte von der Lancken Marrakech Design