

Керамічна плитка Плитка 20x20 Terracota Cotto-Terracota-187825 з колекції Terracota Dune виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Terracota Cotto-Terracota-187825 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 480. |
Плитка 20x20 Terracota Cotto-Terracota-187825 з колекції Terracota Dune може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Таррейкотєй Котто Таррейкотєй 187825 з колекції Таррейкотєй Д'юн", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Терракота Котто Терракота 187825 з колекції Терракота Дуне". Виробник цієї плитки Dune може бути помилково написаний як Dune, Dun, Д'юн, Дуне і навіть як Вгту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 11.55 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Dune |
| Серія | Terracota |
| Колекція | Terracota Dune |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,56 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0,56м.кв. (14 шт) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 187825 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,88) HEX: #e0b487 RGB: 224, 180, 135 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(30,38,94) HEX: #f0c295 RGB: 240, 194, 149 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4675 4675 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 20x20 Terracota Cotto-Terracota-187825 з колекції Terracota Dune