

Керамічна плитка Плитка 20x20 TAHITI NATURAL Mainzu Arrebato з колекції Arrebato Mainzu виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 TAHITI NATURAL Mainzu Arrebato найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6013 Тростниково-зелений Pantone 8321. |
Плитка 20x20 TAHITI NATURAL Mainzu Arrebato з колекції Arrebato Mainzu може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Техіті Нетєрел Мейнза Арребейто з колекції Арребейто Мейнза", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Тахіті Натурал Маінзу Арребато з колекції Арребато Маінзу". Виробник цієї плитки Mainzu може бути помилково написаний як Mainzu, Mainz, Мейнза, Маінзу і навіть як Ьфштяг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 12.81 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mainzu |
| Серія | Arrebato |
| Колекція | Arrebato Mainzu |
| У палеті м.кв. | 100 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7.4 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(25шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,25,47) HEX: #78785a RGB: 120, 120, 90 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 20x20 TAHITI NATURAL Mainzu Arrebato з колекції Arrebato Mainzu