Плитка 20x20 SQ05-am 20 1.9 Arancio Maimonide Le Nid Natura з колекції Natura Le Nid
Le Nid

Керамічна плитка Плитка 20x20 SQ05-am 20 1.9 Arancio Maimonide Le Nid Natura з колекції Natura Le Nid виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 SQ05-am 20 1.9 Arancio Maimonide Le Nid Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2010 Сигнальний помаранчевий Pantone 723. |
Плитка 20x20 SQ05-am 20 1.9 Arancio Maimonide Le Nid Natura з колекції Natura Le Nid може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 SQ05 ем 20 1.9 Аренсє Меймонід Л Нід Нетєрєй з колекції Нетєрєй Л Нід", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 SQ05 ам 20 1.9 Аранкіо Маімоніде Ле Нід Натура з колекції Натура Ле Нід". Виробник цієї плитки Le Nid може бути помилково написаний як Lenid, Л Нід, Ле Нід і навіть як Ду Тшв, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Le Nid |
| Серія | Natura |
| Колекція | Natura Le Nid |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 19 мм |
| Пакувальна норма | 4шт |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Напівглянцева |
| Артикул виробника | SQ05-am 20 1.9 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(24,77,76) HEX: #c2682d RGB: 194, 104, 45 | RAL Design: 050 50 60 Titian Red (Червоний Тіціан)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 723 723 | |
| hsv(24,91,65) HEX: #a64b0f RGB: 166, 75, 15 | RAL Design: 060 50 60 Elm Brown Red (Коричнево-Червоний В'яз)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 470 470 | |
| hsv(24,83,71) HEX: #b55b1f RGB: 181, 91, 31 | RAL Design: 050 50 60 Titian Red (Червоний Тіціан)RAL Classic: 2001 Червоно-жовтогарячийPantone: 470 470 | |
| hsv(27,69,76) HEX: #c2783c RGB: 194, 120, 60 | RAL Design: 060 60 50 Turmeric Red (Червона Куркума)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 730 730 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(20,90,59) HEX: #963c0f RGB: 150, 60, 15 | RAL Design: 050 40 50 Autumn Red (Осінньо-Червоний)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 7526 7526 | |
| hsv(26,54,76) HEX: #c28659 RGB: 194, 134, 89 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x20 SQ05-am 20 1.9 Arancio Maimonide Le Nid Natura з колекції Natura Le Nid