Плитка 20x20 Medley Punk Cementina Nat - Medley - 190902 з колекції Medley Cerdisa
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка 20x20 Medley Punk Cementina Nat - Medley - 190902 з колекції Medley Cerdisa виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Medley Punk Cementina Nat - Medley - 190902 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 20x20 Medley Punk Cementina Nat - Medley - 190902 з колекції Medley Cerdisa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Медлей П'юнк Сементінєй Нет Медлей 190902 з колекції Медлей Сардізєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Медлеі Пунк Кементіна Нат Медлеі 190902 з колекції Медлеі Кердіса". Виробник цієї плитки Cerdisa може бути помилково написаний як Cerdisa, Cerdis, Сардізєй, Кердіса і навіть як Суквшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18.07 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdisa |
| Серія | Medley |
| Колекція | Medley Cerdisa |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (25 шт) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 190902 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 20x20 Medley Punk Cementina Nat - Medley - 190902 з колекції Medley Cerdisa