Плитка 20x20 Medley Jazz Cementina Nat - Medley - 190903 з колекції Medley Cerdisa
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка 20x20 Medley Jazz Cementina Nat - Medley - 190903 з колекції Medley Cerdisa виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Medley Jazz Cementina Nat - Medley - 190903 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 20x20 Medley Jazz Cementina Nat - Medley - 190903 з колекції Medley Cerdisa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Медлей Джезз Сементінєй Нет Медлей 190903 з колекції Медлей Сардізєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Медлеі Джазз Кементіна Нат Медлеі 190903 з колекції Медлеі Кердіса". Виробник цієї плитки Cerdisa може бути помилково написаний як Cerdisa, Cerdis, Сардізєй, Кердіса і навіть як Суквшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18.07 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdisa |
| Серія | Medley |
| Колекція | Medley Cerdisa |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (25 шт) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 190903 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 20x20 Medley Jazz Cementina Nat - Medley - 190903 з колекції Medley Cerdisa