

Керамічна плитка Плитка 20x20 M60P D segni Blend Tappeto5 Marazzi D Segni Blend з колекції D_Segni Blend Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 M60P D segni Blend Tappeto5 Marazzi D Segni Blend найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 4715. |
Плитка 20x20 M60P D segni Blend Tappeto5 Marazzi D Segni Blend з колекції D_Segni Blend Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 M60P Д сегні Бленд Tappeto5 Мареззі Д Сегні Бленд з колекції Д Сегні Бленд Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 M60P Д сегні Бленд Tappeto5 Мараззі Д Сегні Бленд з колекції Д Сегні Бленд Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | D_Segni Blend |
| Колекція | D_Segni Blend Marazzi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | M60P |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 20x20 M60P D segni Blend Tappeto5 Marazzi D Segni Blend з колекції D_Segni Blend Marazzi